Kontakt

Szukasz specjalistów od reklam na Facebooku lub prowadzenia fanpage? Napisz lub zadzwoń do nas.

Dane kontaktowe
Telefon: +48 799 060 045 kontakt@bemore.pl ul. Stanisława Pronia 15, Kraków
Folow us on social

Dowiedz się, dlaczego

robimy to dobrze

Po prostu znamy się na tym co robimy

Marketingiem internetowym zajmujemy się od wielu lat. Mamy ogromne doświadczenie w tworzeniu kampanii reklamowych na Facebooku oraz prowadzeniu komunikacji w social mediach.

 

Nasze kampanie są bardzo skutecznym narzędziem marketingowym, dzięki wiedzy popartej wieloletnim doświadczeniem docierają do odpowiednich grup docelowych, aby jak najefektywniej realizować założone cele reklamowe.

Doskonale znamy Api Facebooka

Dzięki temu, że w przeszłości sami stworzyliśmy system obsługi reklam na platformie Facebook – FastTony, który wykorzystywany jest do dzisiaj przez wiele firm oraz agencji, techniczne aspekty tworzenia reklam znamy od kuchni.

Bardzo dobra znajomość Api, pozwala nam skutecznie wykorzystywać wszystkie możliwości reklamowe Facebooka, tworzyć optymalne kampanie reklamowe, wykorzystywać zaawansowane cele, optymalizacje i grupy docelowe.

Reklamy nie mają przed nami tajemnic

W trakcie naszej działalności wspieraliśmy wiele firm w tworzeniu ich kampanii reklamowych. Doradzaliśmy, jak robić to skutecznie i efektywnie.

 

Podczas naszej pracy mieliśmy styczność z tysiącami kampanii reklamowych, co pozwala nam trafnie dobierać grupy docelowe, czas oraz miejsce wyświetlania reklam.

Naszą wiedzę o zainteresowaniach, zwyczajach i zachowaniu użytkowników Facebooka potrafimy skutecznie przełożyć na osiągnięcie zamierzonego przez naszych klientów celu, niezależnie czy jest nim zwiększenie sprzedaży, ruchu na stronie czy zaangażowania.

Tysiące kampanii reklamowych

Przez lata tworzyliśmy również wiele kampanii remarketingowych oraz kampanii w oparciu o dynamiczne reklamy produktowe.

 

Dla naszych klientów pozyskaliśmy bardzo dużo wartościowych leadów, które w bezpośredni i szybki sposób przełożyły się na zwiększenie sprzedaży lub na zwiększenie zainteresowania usługami.

 

Zapraszamy do współpracy.

Masz pytania albo potrzebujesz wycenę napisz lub zadzwoń do nas

Telefon: +48 799 060 045

kontakt@bemore.pl