Kontakt

Szukasz specjalistów od reklam na Facebooku lub prowadzenia fanpage? Napisz lub zadzwoń do nas.

Dane kontaktowe
Telefon: +48 799 060 045 kontakt@bemore.pl ul. Stanisława Pronia 15, Kraków
Folow us on social

Reklamy na Facebooku

robimy to dobrze

To, że Facebook sprzedaje wiedzą wszyscy - my wiemy jak

Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu pomożemy Ci wykorzystać ogromny potencjał, jaki daje najbardziej popularny portal na świecie.

 

Wiemy jak, gdzie, kiedy i komu pokazać Twoją reklamę, aby rezultaty były najbardziej efektywne a wydane przez Ciebie pieniądze przyniosły jak największy zysk.

Dlaczego właśnie reklama na Facebooku

Dzięki swojej popularności, Facebook posiada niezliczone informacje o użytkownikach. Codziennie miliony ludzi dostarczają informacji demograficznych o swojej lokalizacji, przyzwyczajeniach czy zainteresowaniach.

 

Wiemy, gdzie ci ludzie pracują, czym się interesują, gdzie spędzają wolny czas, jak i gdzie odpoczywają, co lubią. Wiemy, czy pochodzą z dużego miasta czy z małej wsi. Jakie są ich preferencje polityczne czy status materialny.

 

Wszystkie te informacje odpowiednio wykorzystane pozwalają na to, aby skutecznie trafiać z reklamą do osób, które z dużym prawdopodobieństwem są zainteresowane właśnie tym co oferuje im Twoja firma. Dobrze dobrana grupa docelowa znacząco zwiększa skuteczność Twojej reklamy.

Dodatkowo reklama na Facebooku to nie tylko sam Facebook, to także Instagram, Messenger oraz sieć partnerska Facebooka.

Czy tylko reklama sklepu na Facebooku podnosi sprzedaż

Oczywiście, że nie. Cele reklamowe mogą być różne. Poza bezpośrednią sprzedażą, czyli reklamowaniem sklepu czy danego produktu, możemy jako cel obrać na przykład zwiększenie ruchu w twojej firmie, zapisanie się do newslettera, zwiększenie polubień Twojego fanpage’a czy inicjowanie rozmów poprzez Messengera, ale przecież to również w pośredni sposób przekłada się na sprzedaż.

 

Bardzo skutecznym narzędziem marketingowym jest również pozyskiwanie leadów.

Nic nie sprzedaje, czy reklama na Facebooku jest dla mnie

Oczywiście, że tak. Nie ważne czy jesteś fotografem lub poetą, który chce zaprezentować swoją sztukę jak największej grupie ludzi, czy politykiem, który ze swoim programem chce dotrzeć do szerokiej rzeszy ludzi – reklama na Facebooku w znaczący sposób może Ci w tym pomóc.

 

Nie ważne czy Twoim celem jest zwiększenie ruchu na Twojej stronie lub ilości polubień Twojego fanpage’a, czy zwiększenie zaangażowania Twoich fanów, reklama na Facebooku jest tym czego potrzebujesz.

Optymalizacja, grupy docelowe, remarketing, reklamy produktowe DPA

Możemy tutaj wymienić różne rodzaje reklam – dynamiczne, Local Awareness czy remarketing, oraz różne cele reklamowe, nastawione na zwiększenie ruchu, zasięgów i na konwersję, możemy napisać, że masz możliwość reklamowania produktów, ofert, miejsc, eventów, profili biznesowych na WhatsApp czy inicjowania rozmów przez Messengera. Możemy tłumaczyć jak bardzo ważna jest optymalizacja kampanii reklamowej.

 

Warto jednak wiedzieć, że każda kampania reklamowa powinna być dostosowana do konkretnych wymogów Twojego biznesu i tego co chcesz uzyskać. Dobór grupy docelowej, rodzaju reklamy, miejsca i czasu jej wyświetlania ma kluczowe znaczenie. Jeśli zostanie zrobione to dobrze, przy takim samym nakładzie finansowym, rezultaty mogą być znacząco lepsze. Znacząco.

Zleć to nam - wiemy jak robić to dobrze

Dlatego jeśli chcesz profesjonalnych rozwiązań, opartych na wieloletnim doświadczeniu pozwól to zrobić nam, bo wiemy, jak robić to dobrze.

 

Wiemy też jak tworzyć własne grupy odbiorców bazujących na informacjach pozyskanych z posiadanych stron www, list adresów email czy też numerów telefonów.

Dzięki takim możliwościom możemy uzyskać najlepsze efekty dla Twoich reklam.

 

Zapraszamy do kontaktu!

Masz pytania albo potrzebujesz wycenę napisz lub zadzwoń do nas

Telefon: +48 799 060 045

kontakt@bemore.pl